Nowe połączenie Szymany – Kolonia

Port Lotniczy Olsztyn-Mazury ogłosił otwarcie nowego połączenia czarterowego Szymany-Kolonia. Loty z Szyman na Mazurach do Kolonii w Niemczech odbywać się będą w każdy wtorek – od 19 czerwca do 4 września włącznie. Bilety są już w sprzedaży!

Ceny biletów z Szyman do Kolonii zaczynają się od 199 zł. Większość z nich, mimo iż połączenie jest czarterowe a pierwszeństwo w zakupie mają biura podróży, ma być dostępna dla klientów indywidualnych. 

Kup Bilet

Do otwarcia nowego kierunku przewoźnika Small Planet przekonało rosnące zainteresowanie obsługiwanymi przez niego lotami czarterowymi z Szyman do Burgas. Bilety do Bułgarii już teraz rozchodzą się w błyskawicznym tempie, zarówno wśród biur podróży, jak i klientów indywidualnych.

Wszystko wskazuje na to, że w przypadku lotów do Kolonii będzie podobnie.

Podróżni korzystający z usług lotniska w Szymanach od dawna zgłaszali zarządowi Portu Lotniczego Olsztyn-Mazury zainteresowanie lotami do Niemiec, szczególnie do Düsseldorfu i Dortmundu. Póki co w rozkładzie pojawiła się oddalona od nich o kilkadziesiąt kilometrów Kolonia. „Biorąc pod uwagę niemieckie autostrady, to żadna odległość” – uspokaja Leszek Krawczyk, prezes spółki Warmia i Mazury zarządzającej portem. 

Na trasie Szymany-Kolonia kursował będzie Airbuss A320, na którego pokład może wejść 180 pasażerów.

Loty będą się odbywać w każdy wtorek – od 19 czerwca do 4 września 2018.

Samolot z Szyman będzie startował o godz. 15:20, by w Niemczech wylądować o godz. 17:05. Loty w przeciwnym kierunku będą się odbywały tego samego dnia – start z lotniska w Kolonii zaplanowany jest na godz. 17:55, a lądowanie na lotnisku w Szymanach na godz. 19:35.